Güvendeyseniz o halde bizimlesiniz...

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

Konser,turne, festival, fuar, parti, kongre,toplantı, seminer,sünnet,düğün,cenaze törenleri,tanıtım organizasyonları,açılış ve spor müsabakaları gibi etkinliklerde tecrübeli,profesyonel güvenlik personeliyle gerekli teçhizat ve ekipmanlar kullanılarak verilen fiziki güvenlik koruma hizmetidir. Güvenlik risk değerlendirmesi,koruma planının yapılması, koruma ve gözetim, devriye, arama, yönlendirme, yakın koruma,( VIP koruma,) silahlı koruma, faaliyetleri ile organizasyonlarınıza destek veriyoruz.

Organizasyonların ihtiyacına göre aşağıdaki ekipman ve teçhizatların kullanılmasıyla fiziki güvenlik hizmetlerini tamamlayıcı tedbirler alıyoruz.

El Tipi Metal Dedektör
Kapı Metal Dedektörü,
X-Ray Kontrol Cihazı,
Yönlendirme/Engelleme Bariyerleri,
Yönlendirme Bantları
Eskort Araçları
Telsiz

Organizasyonda görev yapacak güvenlik personeli,amirler ve yöneticiler izleyicilerin ve misafirlerin yerlerini almasından en geç 4 saat öncesinden görev yerinde hazır bulunurlar.Yöneticiler mekanın fiziksel olarak detaylı incelenmesini yaptıktan sonra risk analizini yaparlar. Risk analizinden sonra koruma planını hazırlarlar.Yöneticiler tarafından güvenlik noktaları ve devriye güzergahlarının belirlenmesi, giriş/çıkış yada sadece giriş veya çıkış yapılacak kapıların belirlenmesi, yönlendirme bantları ve/veya bariyerlerin yerleştirilmesi, araçların yönlendirilmesi, kapı metal dedektörü, el metal dedektörü kullanılacak girişlerin belirlenmesinden sonra personelin görev dağılımı yapılır.